Çorum Dodurga sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Çorum ili Dodurga ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Dodurga sayaç okuma şirketleri, Dodurga akıllı sayaç okuma, Dodurga su sayacı okuma, Dodurga sayaç okuma sistemleri, Dodurga elektrik sayacı okuma, Dodurga sayaç okuma firmaları, Dodurga sayaç okuma şirketi, Dodurga sayaç okuma, Dodurga su saati okuma, Dodurga elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Dodurga otomatik sayaç okuma sistemi, Dodurga elektrik saati okuma, Dodurga elektronik sayaç okuma, Dodurga otomatik sayaç okuma, Dodurga uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Dodurga Sayaç Okuma

 • Dodurga Sayaç Okuma.
 • Dodurga Mbus Konvertör.
 • Dodurga Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Dodurga Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Dodurga Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dodurga Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dodurga Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Dodurga Danışmanlık.
 • Dodurga Gider Paylaşımı.
 • Dodurga Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Dodurga Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Dodurga sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.