Çankırı Orta sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Çankırı ili Orta ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Orta sayaç okuma şirketleri, Orta akıllı sayaç okuma, Orta su sayacı okuma, Orta sayaç okuma sistemleri, Orta elektrik sayacı okuma, Orta sayaç okuma firmaları, Orta sayaç okuma şirketi, Orta sayaç okuma, Orta su saati okuma, Orta elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Orta otomatik sayaç okuma sistemi, Orta elektrik saati okuma, Orta elektronik sayaç okuma, Orta otomatik sayaç okuma, Orta uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Orta Sayaç Okuma

 • Orta Sayaç Okuma.
 • Orta Mbus Konvertör.
 • Orta Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Orta Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Orta Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Orta Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Orta Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Orta Danışmanlık.
 • Orta Gider Paylaşımı.
 • Orta Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Orta Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Orta sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.