Çanakkale Lapseki sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Çanakkale ili Lapseki ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Lapseki sayaç okuma şirketleri, Lapseki akıllı sayaç okuma, Lapseki su sayacı okuma, Lapseki sayaç okuma sistemleri, Lapseki elektrik sayacı okuma, Lapseki sayaç okuma firmaları, Lapseki sayaç okuma şirketi, Lapseki sayaç okuma, Lapseki su saati okuma, Lapseki elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Lapseki otomatik sayaç okuma sistemi, Lapseki elektrik saati okuma, Lapseki elektronik sayaç okuma, Lapseki otomatik sayaç okuma, Lapseki uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Lapseki Sayaç Okuma

 • Lapseki Sayaç Okuma.
 • Lapseki Mbus Konvertör.
 • Lapseki Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Lapseki Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Lapseki Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Lapseki Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Lapseki Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Lapseki Danışmanlık.
 • Lapseki Gider Paylaşımı.
 • Lapseki Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Lapseki Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Lapseki sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.