Çanakkale Çan sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Çanakkale ili Çan ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çan sayaç okuma şirketleri, Çan akıllı sayaç okuma, Çan su sayacı okuma, Çan sayaç okuma sistemleri, Çan elektrik sayacı okuma, Çan sayaç okuma firmaları, Çan sayaç okuma şirketi, Çan sayaç okuma, Çan su saati okuma, Çan elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çan otomatik sayaç okuma sistemi, Çan elektrik saati okuma, Çan elektronik sayaç okuma, Çan otomatik sayaç okuma, Çan uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çan Sayaç Okuma

 • Çan Sayaç Okuma.
 • Çan Mbus Konvertör.
 • Çan Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çan Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çan Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çan Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çan Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çan Danışmanlık.
 • Çan Gider Paylaşımı.
 • Çan Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çan Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çan sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.