Bursa Yıldırım sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bursa ili Yıldırım ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Yıldırım sayaç okuma şirketleri, Yıldırım akıllı sayaç okuma, Yıldırım su sayacı okuma, Yıldırım sayaç okuma sistemleri, Yıldırım elektrik sayacı okuma, Yıldırım sayaç okuma firmaları, Yıldırım sayaç okuma şirketi, Yıldırım sayaç okuma, Yıldırım su saati okuma, Yıldırım elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Yıldırım otomatik sayaç okuma sistemi, Yıldırım elektrik saati okuma, Yıldırım elektronik sayaç okuma, Yıldırım otomatik sayaç okuma, Yıldırım uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Yıldırım Sayaç Okuma

 • Yıldırım Sayaç Okuma.
 • Yıldırım Mbus Konvertör.
 • Yıldırım Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Yıldırım Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Yıldırım Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yıldırım Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yıldırım Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Yıldırım Danışmanlık.
 • Yıldırım Gider Paylaşımı.
 • Yıldırım Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Yıldırım Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Yıldırım sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.