Bursa Osmangazi sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bursa ili Osmangazi ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Osmangazi sayaç okuma şirketleri, Osmangazi akıllı sayaç okuma, Osmangazi su sayacı okuma, Osmangazi sayaç okuma sistemleri, Osmangazi elektrik sayacı okuma, Osmangazi sayaç okuma firmaları, Osmangazi sayaç okuma şirketi, Osmangazi sayaç okuma, Osmangazi su saati okuma, Osmangazi elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Osmangazi otomatik sayaç okuma sistemi, Osmangazi elektrik saati okuma, Osmangazi elektronik sayaç okuma, Osmangazi otomatik sayaç okuma, Osmangazi uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Osmangazi Sayaç Okuma

 • Osmangazi Sayaç Okuma.
 • Osmangazi Mbus Konvertör.
 • Osmangazi Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Osmangazi Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Osmangazi Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Osmangazi Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Osmangazi Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Osmangazi Danışmanlık.
 • Osmangazi Gider Paylaşımı.
 • Osmangazi Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Osmangazi Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Osmangazi sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.