Bursa Nilüfer sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bursa ili Nilüfer ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Nilüfer sayaç okuma şirketleri, Nilüfer akıllı sayaç okuma, Nilüfer su sayacı okuma, Nilüfer sayaç okuma sistemleri, Nilüfer elektrik sayacı okuma, Nilüfer sayaç okuma firmaları, Nilüfer sayaç okuma şirketi, Nilüfer sayaç okuma, Nilüfer su saati okuma, Nilüfer elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Nilüfer otomatik sayaç okuma sistemi, Nilüfer elektrik saati okuma, Nilüfer elektronik sayaç okuma, Nilüfer otomatik sayaç okuma, Nilüfer uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Nilüfer Sayaç Okuma

 • Nilüfer Sayaç Okuma.
 • Nilüfer Mbus Konvertör.
 • Nilüfer Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Nilüfer Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Nilüfer Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Nilüfer Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Nilüfer Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Nilüfer Danışmanlık.
 • Nilüfer Gider Paylaşımı.
 • Nilüfer Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Nilüfer Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Nilüfer sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.