Bursa İznik sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bursa ili İznik ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

İznik sayaç okuma şirketleri, İznik akıllı sayaç okuma, İznik su sayacı okuma, İznik sayaç okuma sistemleri, İznik elektrik sayacı okuma, İznik sayaç okuma firmaları, İznik sayaç okuma şirketi, İznik sayaç okuma, İznik su saati okuma, İznik elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, İznik otomatik sayaç okuma sistemi, İznik elektrik saati okuma, İznik elektronik sayaç okuma, İznik otomatik sayaç okuma, İznik uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

İznik Sayaç Okuma

 • İznik Sayaç Okuma.
 • İznik Mbus Konvertör.
 • İznik Uzaktan Sayaç Okuma.
 • İznik Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • İznik Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İznik Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İznik Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • İznik Danışmanlık.
 • İznik Gider Paylaşımı.
 • İznik Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun İznik Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda İznik sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.