Bursa Gürsu sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bursa ili Gürsu ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Gürsu sayaç okuma şirketleri, Gürsu akıllı sayaç okuma, Gürsu su sayacı okuma, Gürsu sayaç okuma sistemleri, Gürsu elektrik sayacı okuma, Gürsu sayaç okuma firmaları, Gürsu sayaç okuma şirketi, Gürsu sayaç okuma, Gürsu su saati okuma, Gürsu elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Gürsu otomatik sayaç okuma sistemi, Gürsu elektrik saati okuma, Gürsu elektronik sayaç okuma, Gürsu otomatik sayaç okuma, Gürsu uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Gürsu Sayaç Okuma

 • Gürsu Sayaç Okuma.
 • Gürsu Mbus Konvertör.
 • Gürsu Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Gürsu Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Gürsu Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gürsu Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gürsu Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gürsu Danışmanlık.
 • Gürsu Gider Paylaşımı.
 • Gürsu Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Gürsu Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Gürsu sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.