Bursa Gemlik sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bursa ili Gemlik ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Gemlik sayaç okuma şirketleri, Gemlik akıllı sayaç okuma, Gemlik su sayacı okuma, Gemlik sayaç okuma sistemleri, Gemlik elektrik sayacı okuma, Gemlik sayaç okuma firmaları, Gemlik sayaç okuma şirketi, Gemlik sayaç okuma, Gemlik su saati okuma, Gemlik elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Gemlik otomatik sayaç okuma sistemi, Gemlik elektrik saati okuma, Gemlik elektronik sayaç okuma, Gemlik otomatik sayaç okuma, Gemlik uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Gemlik Sayaç Okuma

 • Gemlik Sayaç Okuma.
 • Gemlik Mbus Konvertör.
 • Gemlik Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Gemlik Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Gemlik Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gemlik Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gemlik Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Gemlik Danışmanlık.
 • Gemlik Gider Paylaşımı.
 • Gemlik Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Gemlik Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Gemlik sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.