Burdur Tefenni sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Burdur ili Tefenni ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Tefenni sayaç okuma şirketleri, Tefenni akıllı sayaç okuma, Tefenni su sayacı okuma, Tefenni sayaç okuma sistemleri, Tefenni elektrik sayacı okuma, Tefenni sayaç okuma firmaları, Tefenni sayaç okuma şirketi, Tefenni sayaç okuma, Tefenni su saati okuma, Tefenni elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Tefenni otomatik sayaç okuma sistemi, Tefenni elektrik saati okuma, Tefenni elektronik sayaç okuma, Tefenni otomatik sayaç okuma, Tefenni uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Tefenni Sayaç Okuma

 • Tefenni Sayaç Okuma.
 • Tefenni Mbus Konvertör.
 • Tefenni Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Tefenni Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Tefenni Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tefenni Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tefenni Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Tefenni Danışmanlık.
 • Tefenni Gider Paylaşımı.
 • Tefenni Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Tefenni Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Tefenni sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.