Burdur Çeltikçi sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Burdur ili Çeltikçi ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Çeltikçi sayaç okuma şirketleri, Çeltikçi akıllı sayaç okuma, Çeltikçi su sayacı okuma, Çeltikçi sayaç okuma sistemleri, Çeltikçi elektrik sayacı okuma, Çeltikçi sayaç okuma firmaları, Çeltikçi sayaç okuma şirketi, Çeltikçi sayaç okuma, Çeltikçi su saati okuma, Çeltikçi elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Çeltikçi otomatik sayaç okuma sistemi, Çeltikçi elektrik saati okuma, Çeltikçi elektronik sayaç okuma, Çeltikçi otomatik sayaç okuma, Çeltikçi uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Çeltikçi Sayaç Okuma

 • Çeltikçi Sayaç Okuma.
 • Çeltikçi Mbus Konvertör.
 • Çeltikçi Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Çeltikçi Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Çeltikçi Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çeltikçi Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çeltikçi Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Çeltikçi Danışmanlık.
 • Çeltikçi Gider Paylaşımı.
 • Çeltikçi Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Çeltikçi Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Çeltikçi sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.