Bolu Mengen sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bolu ili Mengen ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Mengen sayaç okuma şirketleri, Mengen akıllı sayaç okuma, Mengen su sayacı okuma, Mengen sayaç okuma sistemleri, Mengen elektrik sayacı okuma, Mengen sayaç okuma firmaları, Mengen sayaç okuma şirketi, Mengen sayaç okuma, Mengen su saati okuma, Mengen elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Mengen otomatik sayaç okuma sistemi, Mengen elektrik saati okuma, Mengen elektronik sayaç okuma, Mengen otomatik sayaç okuma, Mengen uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Mengen Sayaç Okuma

 • Mengen Sayaç Okuma.
 • Mengen Mbus Konvertör.
 • Mengen Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Mengen Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Mengen Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mengen Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mengen Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Mengen Danışmanlık.
 • Mengen Gider Paylaşımı.
 • Mengen Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Mengen Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Mengen sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.