Bingöl Adaklı sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bingöl ili Adaklı ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Adaklı sayaç okuma şirketleri, Adaklı akıllı sayaç okuma, Adaklı su sayacı okuma, Adaklı sayaç okuma sistemleri, Adaklı elektrik sayacı okuma, Adaklı sayaç okuma firmaları, Adaklı sayaç okuma şirketi, Adaklı sayaç okuma, Adaklı su saati okuma, Adaklı elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Adaklı otomatik sayaç okuma sistemi, Adaklı elektrik saati okuma, Adaklı elektronik sayaç okuma, Adaklı otomatik sayaç okuma, Adaklı uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Adaklı Sayaç Okuma

 • Adaklı Sayaç Okuma.
 • Adaklı Mbus Konvertör.
 • Adaklı Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Adaklı Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Adaklı Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Adaklı Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Adaklı Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Adaklı Danışmanlık.
 • Adaklı Gider Paylaşımı.
 • Adaklı Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Adaklı Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Adaklı sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.