Bartın Ulus sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Bartın ili Ulus ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ulus sayaç okuma şirketleri, Ulus akıllı sayaç okuma, Ulus su sayacı okuma, Ulus sayaç okuma sistemleri, Ulus elektrik sayacı okuma, Ulus sayaç okuma firmaları, Ulus sayaç okuma şirketi, Ulus sayaç okuma, Ulus su saati okuma, Ulus elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ulus otomatik sayaç okuma sistemi, Ulus elektrik saati okuma, Ulus elektronik sayaç okuma, Ulus otomatik sayaç okuma, Ulus uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ulus Sayaç Okuma

 • Ulus Sayaç Okuma.
 • Ulus Mbus Konvertör.
 • Ulus Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ulus Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ulus Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ulus Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ulus Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ulus Danışmanlık.
 • Ulus Gider Paylaşımı.
 • Ulus Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ulus Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ulus sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.