Balıkesir Marmara sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Balıkesir ili Marmara ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Marmara sayaç okuma şirketleri, Marmara akıllı sayaç okuma, Marmara su sayacı okuma, Marmara sayaç okuma sistemleri, Marmara elektrik sayacı okuma, Marmara sayaç okuma firmaları, Marmara sayaç okuma şirketi, Marmara sayaç okuma, Marmara su saati okuma, Marmara elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Marmara otomatik sayaç okuma sistemi, Marmara elektrik saati okuma, Marmara elektronik sayaç okuma, Marmara otomatik sayaç okuma, Marmara uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Marmara Sayaç Okuma

 • Marmara Sayaç Okuma.
 • Marmara Mbus Konvertör.
 • Marmara Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Marmara Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Marmara Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Marmara Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Marmara Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Marmara Danışmanlık.
 • Marmara Gider Paylaşımı.
 • Marmara Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Marmara Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Marmara sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.