Balıkesir Erdek sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Balıkesir ili Erdek ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Erdek sayaç okuma şirketleri, Erdek akıllı sayaç okuma, Erdek su sayacı okuma, Erdek sayaç okuma sistemleri, Erdek elektrik sayacı okuma, Erdek sayaç okuma firmaları, Erdek sayaç okuma şirketi, Erdek sayaç okuma, Erdek su saati okuma, Erdek elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Erdek otomatik sayaç okuma sistemi, Erdek elektrik saati okuma, Erdek elektronik sayaç okuma, Erdek otomatik sayaç okuma, Erdek uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Erdek Sayaç Okuma

 • Erdek Sayaç Okuma.
 • Erdek Mbus Konvertör.
 • Erdek Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Erdek Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Erdek Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Erdek Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Erdek Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Erdek Danışmanlık.
 • Erdek Gider Paylaşımı.
 • Erdek Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Erdek Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Erdek sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.