Balıkesir Edremit sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Balıkesir ili Edremit ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Edremit sayaç okuma şirketleri, Edremit akıllı sayaç okuma, Edremit su sayacı okuma, Edremit sayaç okuma sistemleri, Edremit elektrik sayacı okuma, Edremit sayaç okuma firmaları, Edremit sayaç okuma şirketi, Edremit sayaç okuma, Edremit su saati okuma, Edremit elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Edremit otomatik sayaç okuma sistemi, Edremit elektrik saati okuma, Edremit elektronik sayaç okuma, Edremit otomatik sayaç okuma, Edremit uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Edremit Sayaç Okuma

 • Edremit Sayaç Okuma.
 • Edremit Mbus Konvertör.
 • Edremit Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Edremit Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Edremit Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Edremit Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Edremit Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Edremit Danışmanlık.
 • Edremit Gider Paylaşımı.
 • Edremit Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Edremit Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Edremit sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.