Aydın Efeler sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Aydın ili Efeler ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Efeler sayaç okuma şirketleri, Efeler akıllı sayaç okuma, Efeler su sayacı okuma, Efeler sayaç okuma sistemleri, Efeler elektrik sayacı okuma, Efeler sayaç okuma firmaları, Efeler sayaç okuma şirketi, Efeler sayaç okuma, Efeler su saati okuma, Efeler elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Efeler otomatik sayaç okuma sistemi, Efeler elektrik saati okuma, Efeler elektronik sayaç okuma, Efeler otomatik sayaç okuma, Efeler uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Efeler Sayaç Okuma

 • Efeler Sayaç Okuma.
 • Efeler Mbus Konvertör.
 • Efeler Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Efeler Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Efeler Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Efeler Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Efeler Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Efeler Danışmanlık.
 • Efeler Gider Paylaşımı.
 • Efeler Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Efeler Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Efeler sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.