Ankara Evren sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Ankara ili Evren ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Evren sayaç okuma şirketleri, Evren akıllı sayaç okuma, Evren su sayacı okuma, Evren sayaç okuma sistemleri, Evren elektrik sayacı okuma, Evren sayaç okuma firmaları, Evren sayaç okuma şirketi, Evren sayaç okuma, Evren su saati okuma, Evren elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Evren otomatik sayaç okuma sistemi, Evren elektrik saati okuma, Evren elektronik sayaç okuma, Evren otomatik sayaç okuma, Evren uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Evren Sayaç Okuma

 • Evren Sayaç Okuma.
 • Evren Mbus Konvertör.
 • Evren Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Evren Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Evren Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Evren Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Evren Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Evren Danışmanlık.
 • Evren Gider Paylaşımı.
 • Evren Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Evren Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Evren sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.