Aksaray Ortaköy sayaç okuma şirketimiz, 1999 yılından günümüze sayaç okuma hizmeti vermektedir. Aksaray ili Ortaköy ilçesinde sayaç okuma hizmetine tecrübemizle ve profesyonel kadromuzla görev almaya hazırız.

Ortaköy sayaç okuma şirketleri, Ortaköy akıllı sayaç okuma, Ortaköy su sayacı okuma, Ortaköy sayaç okuma sistemleri, Ortaköy elektrik sayacı okuma, Ortaköy sayaç okuma firmaları, Ortaköy sayaç okuma şirketi, Ortaköy sayaç okuma, Ortaköy su saati okuma, Ortaköy elektrik ve su saati okuma ve hesaplama, Ortaköy otomatik sayaç okuma sistemi, Ortaköy elektrik saati okuma, Ortaköy elektronik sayaç okuma, Ortaköy otomatik sayaç okuma, Ortaköy uzaktan sayaç okuma.

Sayaç Okuma hizmetimiz kapsamında, şirketimiz kamu kurum ve kuruluşlarına hizmet vermenin dışında özel sektörde önemli projelerde yer almaktadır. Başta İstanbul Gaz Dağıtım A.Ş., İSKİ, ASKİ, BUSKİ, TİSKİ, İZGAZ, Başkent Doğalgaz, Boğaziçi Yönetim, Emlak Yönetim, Konut Yönetim, SASKİ, İSU, GAZSKİ, MESKİ, vs. olmak üzere Türkiye’de yaklaşık 5.000.000 aboneye hizmet vermiş bulunmaktayız.

Ortaköy Sayaç Okuma

 • Ortaköy Sayaç Okuma.
 • Ortaköy Mbus Konvertör.
 • Ortaköy Uzaktan Sayaç Okuma.
 • Ortaköy Sayaç Bakım ve Teknik Servis.
 • Ortaköy Sıcak Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortaköy Kalorimetre Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortaköy Soğuk Su Sayacı Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,
 • Ortaköy Danışmanlık.
 • Ortaköy Gider Paylaşımı.
 • Ortaköy Isı Pay Ölçer Okuma, Satış, Montaj, Değişim, Faturalandırma,

Toplu konutlardan iş merkezlerine, AVM’ler den rezidanslara kadar yapının türü ne olursa olsun Ortaköy Sayaç Okuma Firması olarak sizlere ihtiyacınız olan çözümleri üretiyoruz. İnşaat halindeki yapılarınız da ısınma veya soğutma sistemlerinin kurulumunda enerji sistemlerinin yapılandırılmasına kadar tüm aşamalarda Ortaköy sayaç okuma şirketi olarak hizmetinizdeyiz.

 1. Enerji Tasarrufu: Doğru kullanım ve doğru uygulamalarımız sonucunda enerji kullanımında tasarruf edebilirsiniz.
 2. Hizmette Zaman Kontrolü: Sayaçların zamanında okunması ve faturalandırılması, kullanıcıların memnuniyetini sağlar.
 3. Kaliteli Ürün: Kullanılan sayaç veya diğer ekipmanlarının en gelişmiş ürünlerden tercih edilmesi gerekmektedir.
 4. Tecrübeli Ekip: Yönetim ekibi ile birlikte sayaç okuma personellerinin tecrübesi, sürecin başarılı yönetilmesiyle sonuçlanır.
 5. Doğru Sonuç: Toplu enerji tüketiminin, bireysel kullanıcılara adil dağıtılması gerekmektedir.
 6. Garanti ve Şikayet Takip: Sayaç okuma işlemi süresinde ihtiyaç duyulan geri bildirim ve çözümler tarafımızca dikkatle yerine getirilmektedir.